2001 yılında Mehmet Kemal Onur ve Ahmet Onur kardeşlerin birlikteliğiyle kurulan GUŞGANA KEBAP, 2005 yılında Ahmet Onur’ un rahatsızlıklarının artıp ebedi yolculuğa uğurlanmasının ardından oğulları Bora Onur ve Mustafa Onur’ un; amcaları Mehmet Kemal Onur ile el ele vermesiyle bu günlere gelmiştir.

Lezzet severlerin dünyanın en lezzetli ve kaliteli kebap çeşitlerini tatmaları için çıktığımız bu yolculuğumuza, 2013 yılında kebabımızın lezzet tamamlayıcısı olan lavaş ve pidelerimizi de ürettiğimiz GUŞGANA FIRIN ‘ı da ekleyerek lezzet yelpazemizi genişlettik.

Damak tadına önem verenlerin çalışma saatlerini belirledikleri GUŞGANA 7 gün 21 saat günün her öğününe hitap eden çorba, kebap ve pide çeşitleriyle hizmet sunmaktadır.

Şehrin ve zamanın bütün kalıplarına karşı gelip; salaş ve herkesin huzur bulabileceği sıcacık ortamımızla, arka fonda kebabımızın tadına tat katan Türk Sanat Müziğimizle siz değerli müşterilerimizin deyimiyle “ Biz GUŞGANAYIZ.”

Her seferinde aynı özen ve titizlikle hazırlanmış, beklediğiniz tadı bulmanız, güler yüzle karşılanıp uğurlanmanız, lezzetimizin hakkını verdiğiniz için siz değerli müşterilerimize olan saygımız temel kuralımız olarak devam etmektedir.