Siz değerli müşterilerimiz için kalitemiz yıllardır daima en üst düzeyde tutulmaktadır.


Kışlalı Et

Beypiliç

Beypiliç'in tarihi 1979 yılına kadar uzanmakta ve 1987 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden piliç eti üretimi yapmaktadır.

SBA Kokoreç

1972 yılından bu yana lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sertifikalarına da sahiptir.

Kalkavan Rize Kavurma

Tarihi 1938'e kadar uzanmakta olup, özellikle 1980'den itibaren kapasitesini artırılmış kapasitesi, gıda güvenliği ve ISO standartlarına uygun üretim tesisleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Altınışık Kaşar

1990'dan bugüne süt ve süt ürünleri alanında ISO standartlarında hizmet vermekte ve sağlıklı, kaliteli ve hijyeni olarak ürünlerini sunmaktadır.

Eker Süt Ürünleri

Tarihi 1977 yılına kadar uzanan Eker, 2012 yılında ürün ve hizmetlerinde kalite standartlarının sağlandığını ve tüketici tarafından bilinirliğini kanıtlayan markalara özel olarak verilen "Tanınmış Marka Tescili"ne de sahiptir.

Coca-Cola

Gazlı içecek ve meşrubat alanında pazardaki en güçlü marka olmakla beraber, kalitesi ve oluşturduğu güven ile tüketicinin en çok tercih ettiği meşrubat markasıdır.

Erikli Su

1960'lı yıllardan bugüne sağlıklı su ihtiyacını karşılamaya adamış olan Erikli, sektöründeki en çok beğenilen ve takdir edilen, uluslararası pazarda da kendinden söz ettiren güçlü bir marka olarak hizmet vermektedir.

Çukurova Tohumculuk Baharat

1995 yılında kurulan Çukurova Tohumculuk, üretim ve paketleme konusunda kalitesinden ödün vermeden Türkiye genelinde hizmet vermekte olup ve Kıbrıs'a da baharat ihracatı yapmaktadır.

Yudum Ayçiçek Yağları

1975 yılında temelleri atılan Yudum Gıda; Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya'ya ürün sağlamakta olup, Türkiye'nin en çok tercih edilen sıvı yağ markasıdır.

Akfa Salça

1951 yılından bu yana hizmet vermekte olan Akfa Salça, Türkiye'nin ilk salça üreticisidir.

Olca Salça

1972'den bu yana salça üretimi yapan Olca Salça, TSE belgeli ürünleri ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda kendine yer edinmiştir ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.